Windows 10 açılışta simge sonrası siyah ekran

Abuzerx1

Centipat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Beyler merhaba, PC özellikleri altta ki resim gibi ama şöyle bir durum var Win10 Pro lisans aldım güncel bir şekilde kurdum, SSD var. 8.1 iken sıkıntı yoktu 10 kurmuyacaktım ama hoca zorladı ve şimdi sürekli açılırken bir 7-8 saniye Windows logosu oluyor sonra 3-4 saniyeliğine siyah bir ekran geliyor ve gidiyor ama açılırken de sürekli masaüstünü yeniliyor. Bir 5-10 kez falan bir de ilk açılışında fan hayvan gibi çalışıyor buna ne sebep oluyor olabilir?

Not: PC donanımları tertemiz gerekli bakımları sürekli yapılıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.png
    Ekran Alıntısı.png
    43,3 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci nasıl 7.80 GHz olabiliyor yoksa ben mi yanlış görüyorum. Sürücüleri düzgün kurdunuz mu ?
bu laptop u aldığımdan beri öyle hata sandım hatta ben staj yaparken de götürdüm adamlar da şok geçirdi 6 çekirdek 7.8 ghz i3 işlemci hani o normal standart özellikleri dükkanda ki abi win7 bile kurdu o değişmio bi win işletim sistemi yazısı deişior

Anakartın W10 u desteklemiyor olabilir.
bende öyle düşündüm ama üreticisini arayıp sorduğumda bana sıkıntı olmadan win10 kullanabilirsiniz dedi bir tek işlemciyi sordum onun neden kaynaklandığını bilmiyoruz zaten i3 için en yüksek ghz 4.0 dediler hani işlemci de bi anomali var anlamadım ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

Geri
Yukarı