Çözüldü Windows 10 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lycormas

Hectopat
Yer
AFYONKARAHİSAR
Daha fazla  
Meslek
Makina Mühendisi
Windows 10 açılmıyor başlangıçta böyle kalıyor. Aşağıda videosunu ekledim. CTRL ALT DEL yaptığımda olmuyor sadece CTRL ile res atıp CMD açtım. Oradan geri yükleme noktasına girilen kodu yazıp, geri yükleme yaptım. Bilgisayarı açtım fakat düzgün açıldıktan sonra yeniden başlatınca tekrar böyle oldu ne yapabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önceliği formatsız çözebilmek.
Yardımınızı bekliyorum.

Windows 10 açılmıyor başlangıçta böyle kalıyor. Aşağıda videosunu ekledim. CTRL ALT Del yaptığımda olmuyor sadece CTRL ile res atıp CMD açtım. Oradan geri yükleme noktasına girilen kodu yazıp, geri yükleme yaptım. Bilgisayarı açtım fakat düzgün açıldıktan sonra yeniden başlatınca tekrar böyle oldu ne yapabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önceliği formatsız çözebilmek.
Yardımınızı bekliyorum.

Aynısı bende de var

widnwos bi update getirdi bence ondan sonra oldu. explorer exeye girilmiyor fakat forza için olan bi program vardı bende explorer exeyi kapatıyordu onu yaptığımda sadece bi dosya açılıyor daha doğrusu klasör oradan c d girebiliyorum ama masaüstü hiç bi şekilde gelmiyor.
Bende sağ tık çalışmıyor görev yöneticisine de girmiyor
ctrl alt del yapıldığında da görev yöneticisini açmıyor sadece güvenli modda açınca görev yöneticisi açılıyor ama ondada widnwos gezgini falan kapatılmıyor
Bilen yok mu?

widnwos bi update getirdi bence ondan sonra oldu. explorer exeye girilmiyor fakat forza için olan bi program vardı bende explorer exeyi kapatıyordu onu yaptığımda sadece bi dosya açılıyor daha doğrusu klasör oradan c d girebiliyorum ama masaüstü hiç bi şekilde gelmiyor.

ctrl alt del yapıldığında da görev yöneticisini açmıyor sadece güvenli modda açınca görev yöneticisi açılıyor ama ondada widnwos gezgini falan kapatılmıyor
Bilen yok mu?
Şuan format atıyorum bilgisayara haber veririm olursa sende format at

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı