Windows 10 AMD Radeon HD 4xxx driver

Juniper002

Hectopat
Merhabalar. Ben bilgisayarımı Windows 10 yapmak istiyorum ama ekran kartima baktigimda destegi yokmuş. Bu sayfada bir makale okudum. Windows 10 İçin Sürücüsü Olmayan Bazı AMD Ekran Kartları İçin Çözüm. Bu makalede ekran kartının yuklenebilecegi soyleniyor. Şu an işletim sistemim Windows 8.1 ve Windows 8’in driverini kurdum problemsiz çalışıyor. Aynısı olur mu acaba. Teşekkürler.

Ekran Kartım: AMD Radeon HD 4350
İşlemci: Intel Dual Core E6600
RAM: 2 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8 sürücüsü herhangi bir sorun olmadan çalışacaktır.
Zaten Windows 10 geçtiğinde Windows Update ekran kartı sürücüsünü yükler. Eğer sitesinden yüklediğin sürücü çalışmaz ise Windows 10 sunduğu sürücü ile kullanabilirsin.
Windows 10'u Ä°ndirin
Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Merhabalar. Ben bilgisayarımı Windows 10 yapmak istiyorum ama ekran kartima baktigimda destegi yokmuş. Bu sayfada bir makale okudum. Windows 10 İçin Sürücüsü Olmayan Bazı AMD Ekran Kartları İçin Çözüm. Bu makalede ekran kartının yuklenebilecegi soyleniyor. Şu an işletim sistemim Windows 8.1 ve Windows 8’in driverini kurdum problemsiz çalışıyor. Aynısı olur mu acaba. Teşekkürler.

Ekran Kartım: AMD Radeon HD 4350
İşlemci: Intel Dual Core E6600
RAM: 2 GB

Çözüm: Arkadaşlar oluyor. Makaledeki paylaşan arkadaşımıza ve bana yardım edenlere teşekkkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı