Çözüldü Windows 10 arama bölümü çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RipTony

Centipat
NTLite ile ISO düzenlerken sanırım bazı şeyleri kapattım. Windows'un arama bölümü çalışmıyor (kelime yazılmıyor). Bu yüzden Denetim Masası'nı da açamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim, düzeltebilirim?

Çözüm
NTLite ile ISO düzenlerken sanırım bazı şeyleri kapattım. Windows'un arama bölümü çalışmıyor (kelime yazılmıyor). Bu yüzden Denetim Masası'nı da açamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim, düzeltebilirim?

C:\Windows\System32 dizinindeki Ctfmon.exe ye tıkla sorun Windows Search'de değilse çözülecektir.

MrTurkishKebap

Decapat
Start + R yapın arama kısmına msconfig yazın açılan pencerede hizmetler sekmesine girin. Hizmetler sekmesi adı altında Windows Search kısmını bulun tiki kaldırılmış ise aktif edin. Uygulayıp bilgisayarı yeniden başlatın.

Burak Mataraci

Centipat

C:\Windows\System32 dizinindeki Ctfmon.exe ye tıkla sorun Windows Search'de değilse çözülecektir.

Çözüm

Yeni konular

Yukarı