Çözüldü Windows 10 arama çubuğu Google nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

4w3e

Centipat
Yer
Adana
Daha fazla  
Arama çubuğunu kullanıyorum ama Google değil de Bing arama yapıyor Google nasıl yaparım ve Edge ana sayfasını nasıl Google yaparım.

Dosya Ekleri

• 11.JPG
    11.JPG
    13,9 KB · Görüntüleme: 85
  • 22.JPG
    22.JPG
    44,6 KB · Görüntüleme: 72
Çözüm
Arama çubuğunu kullanıyorum ama Google değil de Bing arama yapıyor Google nasıl yaparım ve Edge ana sayfasını nasıl Google yaparım.

Edge'in ayarlarında böyle bir ayar vardı. Varsayilan arama motorunu değiştir diye

Ancak bilgisayar başında değilim bakamıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu video işinizi görebilir.

Edge'in ayarlarında böyle bir ayar vardı. Varsayilan arama motorunu değiştir diye

Ancak bilgisayar başında değilim bakamıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu video işinizi görebilir.

Çözüm
Edge'yi Google yaptım aşağıda ki başlatın yanında ki arama kutusunu nasıl Google yapacağım.

Edge'yi Google yaptım aşağıda ki başlatın yanında ki arama kutusunu nasıl Google yapacağım.

Onun hakkında bilgim yok maalesef.

@408157 hocam Windows 10 kullanıyor belki biliyordur

Hocam az önce attığım Chrome'da açılmasını sağlıyormus.

@408157 hocam bilmiyor musunuz?

Son düzenleme:
Onun hakkında bilgim yok maalesef.

@408157 hocam Windows 10 kullanıyor belki biliyordur.

Hocam az önce attığım Chrome'da açılmasını sağlıyormus.

Edge de adres çubuğuna bir şey yazıp aradığımda Google oluyor o tamam aşağıda ki arama yerine de Google yapabilsek olmalı diye düşünüyorum değişmez diye bir şey yoktur öyle ismi olur yani :D

Edge de adres çubuğuna bir şey yazıp aradığımda Google oluyor o tamam aşağıda ki arama yerine de Google yapabilsek olmalı diye düşünüyorum değişmez diye bir şey yoktur öyle ismi olur yani :D

Hocam dediğim gibi bir bilgim yok maalesef kusura bakmayın.

Üzgünüm.

Evet teşekkür ediyorum.

Evet teşekkür ediyorum nasıl çözüldü diye işaretleyeceğim.

Benim çözüm olarak yazdığım mesajın yanında rapor var ona tıklayın ve açılan menüde çözüm yazıyor onu işaretleyip rapora basın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı