Windows 10 Başlat Menüsü Çalışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Toprak Aga

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Ümraniye
Merhabalar dostlar, ben Windows 10 Pro 64 Bit Türkçe kullanıyorum, bilgisayarımda son 3 gündür başlat menüsü hiçbir şekilde tepki vermiyor, ben 1-2 tıklasam açılıyordu fakat artık açılmıyor bazen açılıyor ne yapabilirim? Sistem geri yükleme yaptım sorun yine çözülmedi vallahi çok sinir oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows orijinal mi? :) Değilse ve siz güncelleme yaptıysanız bu sorunu yaşarsınız. Windows tuşuna bastığınızda ya da arama tuşuna bastığınızda geçici olarak düzeliyor diye biliyorum. Yeni ve güncel bir format atmayı deneyebilirsiniz.

Not: Güncellemeleri her yerden kapatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar dostlar, ben Windows 10 Pro 64 Bit Türkçe kullanıyorum, bilgisayarımda son 3 gündür başlat menüsü hiçbir şekilde tepki vermiyor, ben 1-2 tıklasam açılıyordu fakat artık açılmıyor bazen açılıyor ne yapabilirim? Sistem geri yükleme yaptım sorun yine çözülmedi vallahi çok sinir oldum.
Kardeşim arada sırada açıldığında aynı Windows 7'nin masaüstü gibi gözüküyor değil mi?

Adam akıllı yardımcı olur musunuz? Ben en son 1 hafta önce güvenlik güncellemesi yükledim ne yapabilirim şimdi format atmadan çözümü yok mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı