Çözüldü Windows 10 başlat menüsü ve Edge'de klavye çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FeernHost

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, dün temiz Windows 10 Pro kurdum. Kurulum gayet sıkıntısız ve rahat geçti ama Windows'un bazı yerlerinde klavye çalışmıyor. Örneğin başlat arama çubuğunda ve Edge tarayıcısında. Cevaplarınızı bekliyorum, yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar selam, dün temiz Windows 10 Pro kurdum. Kurulum gayet sıkıntısız ve rahat geçti ama Windows'un bazı yerlerinde klavye çalışmıyor. Örneğin başlat arama çubuğunda ve Edge tarayıcısında. Cevaplarınızı bekliyorum, yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Win+T'ye basıp ctfmon.exe yazın ve tekrar deneyin.

Win+T'ye basıp ctfmon.exe yazın ve tekrar deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarı yeniden başlatıp dediğiniz komutu denedim ve sorunum çözüldü 😀 ama her bilgisayarı açtığımda bu işlemi yapmak zorumda mıyım?

Evet ben öyle yapıyorum ama benim için sıkıntı değil.

Geri
Yukarı