Windows 10 başlat menüsünde arama yapılmıyor

UfukKayaa

Centipat
Windows 10 kullanıyorum. Süresi dolacak etkinleştirin diye bildirim geliyordu. KMS ile etkinleştirdim. Fakat etkinleştirdikten sonra başlat menüsünde arama yapamıyorum yazmıyor. Sorun ne olabilir?

Cemalf7

Hectopat
Yer
Esenler/İSTANBUL
KMS korsan bir yazılım size yardımcı olamayız. Lisanslı ürün anahtarıyla etkinleştirirsen yardımcı olabiliriz.

hkn0zdmr

Centipat
20-25 TL arası Key satılıyor onlardan alın daha sağlıklı eğer bütçeniz varsa KMS içeriğinde virüs barındırıyor

SALOOWEN

Centipat
Makaleler
5
Yer
de_dust2
Windows 10 kullanıyorum. Süresi dolacak etkinleştirin diye bildirim geliyordu. KMS ile etkinleştirdim. Fakat etkinleştirdikten sonra başlat menüsünde arama yapamıyorum yazmıyor. Sorun ne olabilir?
Keşke KMS kulanmasaydınız.

Makaleler
1
KMS korsan bir yazılım size yardımcı olamayız. Lisanslı ürün anahtarıyla etkinleştirirsen yardımcı olabiliriz.
Sistemi korsanla bozanlara yardımcı oluyoruz.
Sisteme korsan kurmaya çalışanlara yardımcı olmuyoruz, lütfen ayrımı anlayın.

suleymandy

Centipat
Makaleler
2
Yer
Sun

Arama kısmına ctfmon.exe yazın düzelmesi gerekir.

animloss

Picopat
Hocam arama kısmını KMS yazılımı bozuyor. KMS'yi tamamiyle kaldırıp tarama yapmanız gerekmektedir. Üstteki arkadaşların da dediği gibi Windows+R'ye basıp ctfmon.exe yi çalıştırırsanız sorun o anlık çözülür. Tümüyle çözmek istiyorsanız temiz kurulum yapabilir veya Başlangıç kısmına ctfmon.exe'yi ekleyebilirsiniz. Fakat temiz kurulumu şiddetle tavsiye ederim.

Yeni konular

Yukarı