Windows 10 Başlat Menüsüne Sağ Tıklanmıyor

tunahanbag

Kilopat
Öncelikle merhabalar. Bir süredir başlat menüsüne sağ tıkladığımda bir şey olmadığını fark ettim.
Bilgisayara ilk windows kurarken çalışıyordu. Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Sol tıklanıyor ama sağ tıklanmıyor. Tıkayınca da fareyi biraz çaprazına oynatıyor. Buyurun video :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternette araştırırken komut istemcisine şunu yazın demişler. "sfc /scannow"
ben de aynen yaptım. Bir süre taradı ve ardından bozuk dosyalar bulundu ama düzeltilemedi dedi. İnternette bulduğum çözüm buydu o da olmadı. Win+x editor diye bir program buldum ama o da çalışmadı tabii. Sistemim windows 10 pro 64-bit orijinal kendi lisansım etkindir. Tüm güncelleştirmeler yapılı. Evet yardımınızı bekliyorum yoksa pc'ye tertemiz format atacağım
ama uğraşma direk format at diye de cevaplamayın lütfen. Bundan başka hiçbir sorun yok bilgisayarda. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak virüs taraması yapmanızı tavsiye ederim. Daha sonra tüm güncelleştirmeleri yaptığınıza emin olun. Bu sorun bende de oluyordu. Hatta ben farklı bir sorunla karşılaşmıştım. Windows 10 masaüstünde sağ tıklayınca yazılar kayboluyordu. Bu konuyu mutlaka inceleyin.

Minidump Dosyalarını Upload Etme

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı