Windows 10 Bildirim Merkezinin Gecikmeli Açılması

Sam001

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, uzun bir süredir (ne zaman başladı hatırlamıyorum) ekranın sağ alt kısmından açabildiğimiz bildirim merkezi (action centre olarak da geçiyor) tıkladıktan 1 veya 2 saniye sonra açılıyor. Bu süreç içerisinde başka sebepten format da attım ama durum aynen devam ediyor. Problem sadece bende mi var yoksa aranızda bu problemle karşılaşanlar var mı?

Bildirim gelince açtığımız da bir kaç saniye geç yükleniyor ama bildirim yokken gecikme yok bende öyle yani.

Merhabalar, uzun bir süredir (ne zaman başladı hatırlamıyorum) ekranın sağ alt kısmından açabildiğimiz bildirim merkezi (action centre olarak da geçiyor) tıkladıktan 1 veya 2 saniye sonra açılıyor. Bu süreç içerisinde başka sebepten format da attım ama durum aynen devam ediyor. Problem sadece bende mi var yoksa aranızda bu problemle karşılaşanlar var mı?
Bende de öyle

Merhabalar, uzun bir süredir (ne zaman başladı hatırlamıyorum) ekranın sağ alt kısmından açabildiğimiz bildirim merkezi (Action centre olarak da geçiyor) tıkladıktan 1 veya 2 saniye sonra açılıyor. Bu süreç içerisinde başka sebepten format da attım ama durum aynen devam ediyor. Problem sadece bende mi var yoksa aranızda bu problemle karşılaşanlar var mı?

HDD kullanan herkeste böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı