Windows 10 bildirimler gözükmüyor

• Konuyu başlatan whitewolf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 7B
W

whitewolf

Ziyaretçi
Merhaba dostlar bildiğiniz gibi sağ alt köşede bildirim simgesi vardır ve ona tıkladığımızda açılan pencere ile bildirimi okuruz. Bende ise bildirim geliyor açıyorum ama sayfa boş hiç bir şey göstermiyor. Genel sistem ayarlarından bildirimler vs açık durumda. Başına gelen veya fikri olan var ise yardım rica ediyorum?

Aynı menüde bulunan "Odaklanma Yardımı" özelliği açık olduğunda genelde bildirimleri göstermiyor bu seçenek açıksa kapatmayı deneyebilirsiniz.

Merhaba dostlar bildiğiniz gibi sağ alt köşede bildirim simgesi vardır ve ona tıkladığımızda açılan pencere ile bildirimi okuruz. Bende ise bildirim geliyor açıyorum ama sayfa boş hiç bir şey göstermiyor. Genel sistem ayarlarından bildirimler vs açık durumda. Başına gelen veya fikri olan var ise yardım rica ediyorum?
Sürüm 1809 kullanıyorsan bazı kullanıcılarda o sorun mevcuttu galiba. Bende de olmuştu 1803 e dönüş yaptım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı