Windows 10 "bir sorun oluştuğundan PIN'iniz kullanılamıyor" hatası

nobiss

Decapat
Merhabalar durduk yere bu hatayı alıyorum. Elim kolum bağlı hiçbir şey yapamıyorum. 2 tane Microsoft hesabım var, bir tanesi yönetici, diğeri yerel hesap. Yönetici hesabımda bu sorunu alıyorum, mecbur yerel hesaba giriyorum ancak yerel hesapta tüm hizmetler devre dışı (Wi-Fi, ses gibi) bunları açabilmem için yönetici izni istiyor. Yönetici hesabımın PIN'ini giriyorum sonuç bu.

20210619_035111.jpg

Lütfen bu seçenekleri tek tek deneyin ve her seçenekten sonra kontrol edin.

1. Windows Update sorun gidericisinde yerleşik ve Kılavuzlu geçişi çalıştırma
Yerleşik: Windows tuşu + X > Ayarlar'ı tıklayın > güncelleme ve Güvenlik'i tıklayın > sorun Giderme'yi tıklayın > Windows Update'i tıklayın > sorun Gidericiyi Çalıştır'ı tıklayın

Rehberli yürüyüş olsa da - Fix Windows Update errors...

2. SFC taramasını ve DISM'Yİ çalıştırın
Nasıl yapılır - https://answers.microsoft.com/thread/bc609315-d...

3. Bir Windows 10 onarım yükseltmesi gerçekleştirmenizi tavsiye ederim. Onarım yükseltme tüm Windows hatalarını düzeltir ve tüm dosyaları, uygulamaları ve ayarları korur. (Yedekleme iyi bir fikir iken herhangi bir veri kaybetmezsiniz) aşağıda onarım yükseltme gerçekleştirmek için iyi bir kılavuzdur

Eğer bu konuda herhangi bir daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa bana bildirin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Yasal Uyarı-Bu Microsoft olmayan bir web sitesidir. Sayfa doğru ve güvenli bilgi sağlıyor gibi görünüyor. Sık sık İstenmeyen Ürünleri) bir YAVRU olarak sınıflandırılmış ürünler reklam olabilir bu site reklam için dikkat edin. İndirmeye ve yüklemeye karar vermeden önce sitede reklamı yapılan herhangi bir ürünü iyice araştırın.

Bunu deneyin bir kere hocam, belki çalışır Microsoft'un kendi sitesinde yazıyordu.

Hocam bunlarin hiçbirisi işe yaramıyor çünkü hiçbir şeye erişimim yok. Tek çözüm format gibi gözüküyor. Gelişmiş seçeneklerde formatla secenegi yok bunu nasıl formatlayabilirim?
20210619_035215.jpg

Benin PC açılmıyor bu hata verdi.
Qselam benim PC aynısı oldu şu an düzeltemiyorum ne yapmam gerekiyor pc açılmıyor

Dosya Ekleri

• IMG_20210703_193120.jpg
    IMG_20210703_193120.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı