Windows 10 Bluetooth bağlanmıyor

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Herkese iyi akşamlar. Telefonumu bilgisayarıma bir türlü bağlayamıyorum. Geçen hafta gayet normal bağlayıp telefon görüşmesi yapmıştım Bluetooth üzerinden ancak şimdi bağlanmıyor. Windows 10 20H2 yüklü ve bundan önce sorunum yoktu. Geri döneyim istiyorum ama Windows beni yeniden 20H2 yüklemeye zorlayıp duruyor. Ne yapmam lazım? Önceden "Arama sesi için bağlı" yazıyordu bağlı iken şimdi hiç bağlanmıyor.

Screenshot_20201117-180751_Settings.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayardan bağlantıyı kesin ve yeniden işlemi uygulayın, çözülecektir.
Ben onu milyon kez yaptım halen çözülmedi sürücü güncelledim sonra telefonu kapattım açtım sonra bluetooth önbelleğini sildim yine olmuyor. Telefondan kesiyorum yine olmuyor kabul etmiyor hiçbir şekilde.

Ben onu milyon kez yaptım halen çözülmedi sürücü güncelledim sonra telefonu kapattım açtım sonra Bluetooth önbelleğini sildim yine olmuyor. Telefondan kesiyorum yine olmuyor kabul etmiyor hiçbir şekilde.

Telefonunuz veya cihazınız başka bir aygıtla Bluetooth kurabiliyor mu?

Telefonunuz veya cihazınız başka bir aygıtla Bluetooth kurabiliyor mu?
Evet kurabiliyor. Demin A01 ile bağlantı kurdum gayet de kullanılıyor. İşin garip yanı internet paylaşabiliyorum, dosyaları gönderiyor ve alabiliyor bluetooth ile bilgisayara ama arama sesi için bağlanmıyor. Sürücüm de güncel geçen haftaki şeyin böyle bir anda bozulması garip. Bir derdi var ama anlamadım.

Evet kurabiliyor. Demin A01 ile bağlantı kurdum gayet de kullanılıyor. İşin garip yanı internet paylaşabiliyorum, dosyaları gönderiyor ve alabiliyor Bluetooth ile bilgisayara ama arama sesi için bağlanmıyor. Sürücüm de güncel geçen haftaki şeyin böyle bir anda bozulması garip. Bir derdi var ama anlamadım.

Geri yükleme noktasından eski sürüme geri dönün veya güncellemeyi kaldırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı