Windows 10 boşta 4 GB RAM kullanıyor

Dosya Ekleri

• fggfdsf.PNG
    fggfdsf.PNG
    3,2 KB · Görüntüleme: 143
Capslock açıp imalı imalı bir şeyler belirtmek yasaktır lütfen dikkat edelim. Ayrıca burada size yardım edilmeye çalışılınıyor yani burada kimse sizin bilgisayarınızı çökertmek için uğraşmaz. Uzun zamandır bu forumda bilerek bilgisayar çökertmeye çalışanı görmedim ki moderatörlerimiz sağ olsun çok bilgililer ve yanlış bilgilendirme var ise soruna el atıyorlar. Burada herkes başıboş yorum yapmıyor yani. Bu tarz şeylere umarım zamanla alışırsınız.

Capslock açıp imalı imalı bir şeyler belirtmek yasaktır lütfen dikkat edelim. Ayrıca burada size yardım edilmeye çalışılınıyor yani burada kimse sizin bilgisayarınızı çökertmek için uğraşmaz. Uzun zamandır bu forumda bilerek bilgisayar çökertmeye çalışanı görmedim ki moderatörlerimiz sağ olsun çok bilgililer ve yanlış bilgilendirme var ise soruna el atıyorlar. Burada herkes başıboş yorum yapmıyor yani. Bu tarz şeylere umarım zamanla alışırsınız.
Tabikide Fakat İnternette Gördüğümüz Kişilerin %100 Doğruyu Söylediğini Söylediğini Nerden Bilebiliriz Sırf Burası Technopat Diye Kötü İnsan Olmıyacak Diye Birşey Yok Hem Güveniyorsanız Sizde Deneyip Bana Sonuçları Atabilirsiniz Böylece güvenitim :)

Ben zaten kendi bilgisayarıma bu forumdaki bir çok kişiden daha iyi bakıyorum emin olabilirsiniz. 1995 mesaj, 717 beğeni ve özellikle de 12 en iyi cevap düşündüğünüzün çok üstünde bir sayı ve bu sayıları elde etmek için uzun bir bilgisayar deneyimim oldu. Buradaki bir çok üye beni tanır ve bazıları özellikle beni konularına etiketler ki ben yardımcı olayım. Amacım küçümsemek değil ama şunu söylemeliyim ki küçümsenecek biri de değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı