Windows 10 "bu ağa baglanilamiyor" hatası

aliaydinp

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar Windows 10 olan bilgisayarimda internetten aldığım aparat ile modeme baglaniyordum 1 yıldır sıkıntı yoktu ama sabah açtığımda bilgisayarı aparat çalışıyor olmasına rağmen bağlanmaya çalıştığım da "bu ağa baglanilamiyor" hatası alıyorum internette biraz baktım ve tüm her şeyi denedim ağı sıfırlama ağları unutma şifre değişikliği hepsini yaptım buna rağmen sorunum düzelmedi bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim.

Dosya Ekleri

• 16235995761245571607112510610084.jpg
    16235995761245571607112510610084.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 66
Merhabalar Windows 10 olan bilgisayarimda internetten aldığım aparat ile modeme baglaniyordum 1 yıldır sıkıntı yoktu ama sabah açtığımda bilgisayarı aparat çalışıyor olmasına rağmen bağlanmaya çalıştığım da "bu ağa baglanilamiyor" hatası alıyorum internette biraz baktım ve tüm her şeyi denedim ağı sıfırlama ağları unutma şifre değişikliği hepsini yaptım buna rağmen sorunum düzelmedi bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim.

Bilgisayarı yeniden başlattın mı?

Bende de tanımlanıyor hatası veriyordu. Driverı silince düzeldi. İstersen driverı kaldırmayı bir dene derim.

Bende de tanımlanıyor hatası veriyordu. Driverı silince düzeldi. İstersen driverı kaldırmayı bir dene derim.
Denedim de olmadı gene aynı sabahtan berri uğraşıyorum yapamadım
Sadece bilgisayarda mı sorun var yoksa telefonla falan bağlanabiliyor musun?
Telefonla bağlanabiliyorum modemimde sıkıntı yok aparatta da sıkıntı yok başka bilgisayarda denedim ama benim bilgisayarda olmuyor
Bilgisayarı yeniden başlattın mı?
Birncok kez denedim ama sorun ayni

Yeni konular

Geri
Yukarı