Windows 10 "Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir" hatası

Ienoth

Femtopat
Selamlar, format attığımdan beri bu hatayı çözemedim. Virüs ve tehdit korumasında ayar yapamıyorum. Windows 10 güncelleştirme denetimine bakamıyorum veya hızlı tarama yapamıyorum. Hatanın resmini koydum, yardımcı olursanız mutlu olurum.

Dosya Ekleri

• windows güncelleştirme hatası.png
    windows güncelleştirme hatası.png
    70,5 KB · Görüntüleme: 44
  • Hata.png
    Hata.png
    60 KB · Görüntüleme: 43
Başlat arama kısmında cmd yazın komut ekranına netplwiz yazın açılan ekran da kullanıcı adınızı bulun üstüne çift tıklayın ordan grup üyeliğine girip kullanıcı adınıza yöneticilik tikini işaretleyip çıkın,bilgisayarınızı tekrardan başlatın,büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir.

Edit: Ben yeni uyandım işe bu arada bilinmeyen kaynaktan herhangi bir yazılım indirdiniz mi antivürüs devre dışı bırakılmış.

Başlat arama kısmında CMD yazın komut ekranına netplwiz yazın açılan ekran da kullanıcı adınızı bulun üstüne çift tıklayın oradan grup üyeliğine girip kullanıcı adınıza yöneticilik tikini işaretleyip çıkın, bilgisayarınızı tekrardan başlatın, büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir.

Edit: Ben yeni uyandım işe bu arada bilinmeyen kaynaktan herhangi bir yazılım indirdiniz mi antivürüs devre dışı bırakılmış.

Deniyorum.
Başlat arama kısmında CMD yazın komut ekranına netplwiz yazın açılan ekran da kullanıcı adınızı bulun üstüne çift tıklayın oradan grup üyeliğine girip kullanıcı adınıza yöneticilik tikini işaretleyip çıkın, bilgisayarınızı tekrardan başlatın, büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir.

Bir şey değişmedi kanka ama yine de sağ ol.

Geri
Yukarı