Windows 10 "C:\windows\system32\eed_ec.dll" Hatası

Cihatinan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
"C:\windows\system32\eed_ec.dll" hatası hep açılışta ekrana geliyor. Çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler. :)

Windows çökmüş veya HDD 'de çok fazla bad sector olduğundan dolayı doğru çalışmıyor olabilir format atmayı dene. Eger yine karşılaşırsanız bu problemle HDD regenator diye bir program var onunla diskinizi taratıp düzeltebilirsiniz diye dusunuyorum.

Windows çökmüş veya HDD 'de çok fazla bad sector olduğundan dolayı doğru çalışmıyor olabilir format atmayı dene. Eger yine karşılaşırsanız bu problemle HDD regenator diye bir program var onunla diskinizi taratıp düzeltebilirsiniz diye dusunuyorum.
Şöyle ki Windows 10'un yıldönümü güncellemesini yaptıktan sonra oldu. Sistem açılırken geliyor bu uyarı ama sistem performansında bir düşüş görmüyorum.

Şöyle ki Windows 10'un yıldönümü güncellemesini yaptıktan sonra oldu. Sistem açılırken geliyor bu uyarı ama sistem performansında bir düşüş görmüyorum.
Güncellemeler sırasında Windows açıklarından virus bulaşma ihtimali de var isterseniz Windowsu tekrar kurun, sonuçta her virus bilgisayarı yavaşlatacak bir kural yok oyle değil mi :) biraz araştırın eğer sadece sizin başınıza geldiyse yazılımsal sorundur tek çözüm yeniden Windows kurmak gerekiyor olabilir.

Güncellemeler sırasında Windows açıklarından virus bulaşma ihtimali de var isterseniz Windowsu tekrar kurun, sonuçta her virus bilgisayarı yavaşlatacak bir kural yok oyle değil mi :) biraz araştırın eğer sadece sizin başınıza geldiyse yazılımsal sorundur tek çözüm yeniden Windows kurmak gerekiyor olabilir.
Peki teşekkür ederim. Gerekirse bir format atacağız artık. :)

Bir çözüm bulabildiniz mi? 1 haftadır bende de aynı hata var.
Ben bir şey yapmadım ancak görev yöneticisinden devredışı bırakarak ekrana gelmesini kestim. Uzun zamandır bir sorun yok.

Dosya Ekleri

• sdfsdf.JPG
    sdfsdf.JPG
    68,1 KB · Görüntüleme: 831
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı