Windows 10 crackini kaldırma

Zinesia

Decapat
Şu anda crackli bir Windows kullanıyorum. Fakat ben Windows'umu sıfırdan ve cracksiz kurmak istiyorum. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu şekilde Windows'u kurarsın, sonra crack yapmazsın. Windows'u etkinleştirmeden kullanırsın.

Öncelikle Microsoft sitesinden orijinal Windows imajını indirin USB belleğe yazın temiz kurulum yapın. Technopat'ın rehberleri mevcut.

Şu şekilde Windows'u kurarsın, sonra crack yapmazsın. Windows'u etkinleştirmeden kullanırsın.
Format atarken işletim sistemi silinmiyor onu nasıl yapabilirim ?
Öncelikle Microsoft sitesinden orijinal Windows imajını indirin USB belleğe yazın temiz kurulum yapın. Technopat'ın rehberleri mevcut.
Format atarken işetim sistemi silinmiyor onu nasıl yapabilirim ?

Ben de konu açtım ama nasıl işletim sistemimi sileceğim hakkında bilgi verilmedi. Nasıl silebilirim?

Sizin yaptığınız sıfırlama işlemi. Temiz kurulumda depolama önce biçimlendirilir. Sonra Windows imajıyla sıfırdan kurulum yapılır. Atılan videoları izleyiniz.

Geri
Yukarı