Çözüldü Windows 10 CRITICAL_PROCESS_DIED Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Canon

Hectopat
Daha fazla  
Dün oyun indirip biraktım sabaha bilgisayar kapanmış açmayı denediğimde bu hatayı alıyorum her seferinde.
20190611_171045.jpeg

Güvenli modda bile açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hard diskiniz arızalı büyük bir ihtimal
Bende ondan düşünüyorum bu konuyu telefondan yaptım acele acele ama dün hemen araştırıp baktım RAM'den de olabiliyormuş. Ben "memory management" hatası alıyordum 2'sinide değiştirmeyi düşünüyorum ama şu anlık problemim bu.

Memtest86 uygulayın. İşlemcinizle RAM'lerinizin uyumlu olduğundan emin olun. MHz ayarlarında değişiklik yaptıysanız yakın zamanda stok haline getirin.
Ama dediğim gibi hiç açılmaması RAM değil de hard disk arızasından olur genelde.

Memtest86 uygulayın. İşlemcinizle RAM'lerinizin uyumlu olduğundan emin olun. MHz ayarlarında değişiklik yaptıysanız yakın zamanda stok haline getirin.
Ama dediğim gibi hiç açılmaması RAM değil de hard disk arızasından olur genelde.
İşlemciyle RAM arasında bir uyumluluk yok ki ?
Oem Kurduysanız sıfırlamayı deneyin; donaanımsal olmayabilir.
BIOS'tan işlemci küçük bir ayar yapmıştım default ayarına geri çektim herşeyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı