Windows 10 "CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION" mavi ekran

Emrecandan

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhaba, bugün daha önce almadığım türde bir mavi ekran hatası aldım. Geçmişte aldığım mavi ekran hatarıyla beraber minidump dosyam ektedir. 14/07/2020 12.26 itibarıyla almış olduğum mavi ekran hatasını kontrol edebilir misiniz?
.

Kaspersky güncel mi? Son zamanda zararlı buldu mu? TAM tarama yapın.
DDU rehberine göre anlatımı uygulayıp güncel GPU sürücünüzü yükleyin.
Memtest yapıp sonucu paylaşın.
İmzamdan Aida664 sonucunu paylaşın.
Monster'dan güncel BIOS var mı kontrol edin iletişim kurup.

Kaspersky güncel mi? Son zamanda zararlı buldu mu? TAM tarama yapın.
DDU rehberine göre anlatımı uygulayıp güncel GPU sürücünüzü yükleyin.
Memtest yapıp sonucu paylaşın.
İmzamdan Aida664 sonucunu paylaşın.
Monster'dan güncel BIOS var mı kontrol edin iletişim kurup.
Öncelikle teşekkür ederim, Kaspersky güncel, daha önceden tam zamanlı tarama yaptığımda zararlı virüs tespit etti fakat bunu temizledim, bundan sonra yaptığım tam taramalarda herhangi bir virüs tespit edilemedi. DDU rehberine göre GPU sürücüsünü, yakın zamanda aldığım başka bir mavi ekran hatası sonrası kurmuştum. Memtest'i geçenlerde Technopat Youtube kanalında paylaşılan video rehber sonrasında yapmıştım bir sorun çıkmamıştı. "İmzamdan Aida 664" yazdığınız kısmın ne olduğunu bilmiyorum fakat şuan System Stability Test yapıyorum Aida64 üzerinden. Son olarak Monster Notebook ile görüşme yaptım ve yeni bir BIOS sürümü olduğunu fakat ürünü teknik servise göndermem gerektiğini söylediler. Şu sıralar bilgisayarım lazım olduğu için teknik servise gönderemem.

Son düzenleme:
BIOS sürümü olduğunu fakat ürünü teknik servise göndermem gerektiğini söylediler. Şu sıralar bilgisayarım lazım olduğu için teknik servise gönderemem.
Dosyayı göndermelerini iste servise gerek yok.
BIOS'dan sanallaştırma ayarını kapatın varsa, VTx, Hyper V özelliği de açıksa kapatın.
Ağ sürücünü güncelle.
Bunlara rağmen devam ederse Kaspersky kaldırıp kontol edin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı