Windows 10 Defender aktifleştirme

Lenax

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fullstack Developer
Merhabalar.
Hiçbir şekilde Windows Defender gerçek zamanlı virüsten koruma ayarımı açamıyorum açıyor otomatik geri kapatıyor. 2005 senesindeki evete hiçbir zaman basamamak gibi. İlgili fotoğrafları aşağıya ekliyorum Windows 10 Pro orijinal kullanıyorum herhangi bir KMSpico vb program kullanılmadı.

1615724776031.png

1615724840905.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.
Hiçbir şekilde Windows Defender gerçek zamanlı virüsten koruma ayarımı açamıyorum açıyor otomatik geri kapatıyor. 2005 senesindeki evete hiçbir zaman basamamak gibi. İlgili fotoğrafları aşağıya ekliyorum Windows 10 Pro orijinal kullanıyorum herhangi bir KMSpico vb program kullanılmadı.

Eki Görüntüle 921640

Eki Görüntüle 921643

Bir Kaspersky indirip tam tarama yapın. Virüs engelliyor olmalı. Sonra kullanmak istemezseniz geri silersiniz.

Bir de bununla aç.

Bunu denedim fakat sonuç alamadım.

Disableantispy regedit girdisinimi kullandınız veyahut Windows 10 Lite sürümümü kurdunuz.

Açamayınca bunu denedim fakat bir çözüm olmadı ve hayır Windows 10 Pro kullanıyorum.

Bir Kaspersky indirip tam tarama yapın. Virüs engelliyor olmalı. Sonra kullanmak istemezseniz geri silersiniz.

Deneyeceğim.
Durum güncellemesi: Shaw4543'ün belirttiği program bu sefer işe yaradı geçen sefer denediğimde bir işe yaramamıştı bu sefer yaradı. Çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı