Windows 10 Defender'da gelen bağlantılara nasıl izin verilir?

bart1969

Decapat
Daha fazla  
İş yerindeki ana bilgisayarda Windows 10 22H2 sürümü kullanıyorum. Bilgisayarda "Avira" yüklü. Yardımcı bilgisayarın ana bilgisayardaki veri tabanına erişmesi için "gelen bağlantılara izin vermemiz" lazım. Ancak Defender'le ilgili şu çözümlerin tamamı faydasız:

1. Denetim Masası "Windows Deefender Güvenlik Duvarı"nı kapatsam bile her açılışta yeniden kendini açıyor.
2. Regedit'den Windows Defender ayar sekmesind "DisableAntiSpyware = 1" kayıt girdisi yazılı durumda.
3. Regedit'den SecurityHealtServiceste'ki ayarı "4" olarak kayıtlı.
4. Gpedit.msc ile Microsof Defender Virusten Korumayı kapatma seçeneği etkin durumda.
5. GitHub sitesindeki "defenderdisable.exe" isimli dosyayı program virus algılıyor; bu ve bunun gibi programların virus olma ihtimali sıkıntılı, o yüzden dosya kullanmak istemiyoruz.

Bilgisayarı her açtığımda Defender'i kapatmak bıktırdı. Güncel bir çözüm varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Bu yatıklarından sonra kapanması gerekiyor bir de şu yöntemleri dener misin?
Görev Yöneticisi'nden başlangıç Defender etkinse onu kapat sorun çözülmezse.
Şu video izle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yöntemler işe yaramadı. Windows Defender sürekli yeniden açılıyor. En azından Windows Defenderi kapatmdan "gelen bağlantıları" açabilmenin bir yolu yok mu?

Geri
Yukarı