Windows 10 Değişiklikler Geri Alınıyor Hatası

EmreYildiz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Microsoft'un kendi sitesinden Windows 10 Home 20H2 sürümünü indirip USB ile kurdum. Güncelleme geldi fakat güncellerken "Güncellemeler tamamlanamadı, değişiklikler geri alınıyor bilgisayarı kapatmayın" hatasını alıyorum. Bilgisayarı kullanıp kapattıktan sonra tekrar açmaya çalıştığımda açılışta direkt otomatik güncellemeye geçiyor (haliyle yine hata veriyor) ve benim zamanımı alıyor her açılışta 10-15 dakika bekliyorum neredeyse. Bu güncellemeleri tamamen kapatmanın bir yolu var mıdır? Ya da hatanın çözümü mevcut mu? Birkaç yolu denedim fakat işe yaramadı. Güncellemesem de olur, yeter ki sormasın. Şimdiden teşekkürler...
up.....

Son düzenleme:
Başka bir bilgisayarda orijinal Windows 10 İSO dosyasını Rufus ile yazıdırıp temiz bir kurulum yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cevabı bu konuda buldum yapamayan arkadaşlar varsa bakıp çözebilir linki bırakıyorum. Yardımınız için teşekkür ederim ayrıca.

Merhaba, başta bu sorunu bende yaşamıştım ama başlat kısmına "Windows Update ile ilgili sorunları bul ve onar" yazıp açtım.
Ardından program sorunu bulup kendi düzeltti. Güncellemeyi tekrar yaptığımda bir sorunla karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı