Windows 10 Dosya ön izleme sorunu

SahTRuMa

Kilopat
Öncelikle herkese merhaba. Benim sorunum, PC'deki klasörleri açınca içindeki dosyaların ön izlemeleri beyaz renk gösteriyor. Daha iyi anlaşılması için aşağıya ekran görüntüsü ekleyeceğim. Ayrıca resimleri Windows 10'la gelen fotoğraflar uygulamasıyla açmaya çalışınca "Belirtilmemiş Hata" şeklinde hata veriyor. Eski fotoğraf görüntüleyici ile açtığımdaysa program açılıyor fakat bembeyaz bir ekran olur resmin olması gereken yerde. Resimleri başka uygulama ile açmaya çalıştığımda ya da dosyanın içine bir şey kaydedeceğim zaman resimler açılıyor yani resimlerde problem yok. Ayrıca 2-3 gündür ara sıra Werfault.exe- bozuk görüntü şeklinde uyarı alıyorum. Sorun belki bu hatadan kaynaklanabilir. İnternetten baktım ama tam bir çözüm bulamadım. Şu aralar PC'ye format atma imkanım yok tezler ve dosyalar var. Formatsız şekilde sorunuma yardım edebilecek varsa şimdiden çok teşekkürler. Konuyla alakalı ekran resimlerini ekliyorum.

Adsız.jpg Adsız2.jpg Adsız4.jpg Adsız 3.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı