Windows 10 DRIVER IRQL NOT LESS OR EQUAL mavi ekran hatası

thisslewis

Femtopat
İyi akşamlar herkese,
Ben bilgisayarımı açıyorum. Zaman geçiyor bazen 1 dakika içerisinde mavi ekrana atıyor ve %100 olana kadar başlamıyor.
Bu hata ile aynı çözülmüş hata biliyorsanız lütfen paylaşmanızı rica ediyorum. Eğer size vermem gereken bilgiler var ise atabilirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20201001_223812.jpg
    IMG_20201001_223812.jpg
    178,9 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20201001_223816.jpg
    IMG_20201001_223816.jpg
    188,9 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:

Teşekkür ederim, sabah ilk iş uygulayacağım. Umarım olur ve düzelir. İyi akşamlar.

Peki. Bu sorunun kaynağı belirlenebilir mi?
Tabii, moderatörün attığı link bize bellek dökümü verecek. Buradan da sorunun kaynağını bulmaya çalışacağız. Size sorunu çözmek için birkaç öneride bulunacağız en son. Tabii ben yapamam, telefondayım. Lakin @Bora Dere çok tecrübeli bir üye ve çözecek sorun aradığına eminim;)

Tabii, moderatörün attığı link bize bellek dökümü verecek. Buradan da sorunun kaynağını bulmaya çalışacağız. Size sorunu çözmek için birkaç öneride bulunacağız en son. Tabii ben yapamam, telefondayım. Lakin @Bora Dere çok tecrübeli bir üye ve çözecek sorun aradığına eminim;)
Çok teşekkür ederim.
Arkadaşlar günaydın.
Sürekli bu hata değişiyor. Sabit bir hata vermiyor.
IMG_20201002_110204.jpg

Daha ONC System service exception bu seferki de kernel mode trap diyor. Windows/minidump klasörümün içi boş.
Biraz önce cache manager diye hata verdi.
Hmm, önce okuyun. Sorunu çözmeye yaramıyor, sorununuz hakkında bize döküm sunuyor.

Diski silip yeniden Windows 10 yapmayı deniyorum. Dosyalar kopyalanırken yine hata veriyor yeniden başlıyor. DRIVER IRQL NOT LESS EQUAL hata kodu olarak yazıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı