Windows 10 Düşük Performans Sorunu

Sahindas46

Hectopat
Başlıktan anlaşıldığı gibi bilgisayarımı Windows 8'den Windows 10'a yükselttim fakat çok büyük bir yavaşlama oldu. İster Google, ister oyunlar her şey yavaş ve kasıyor. Güncelleştirmeleri yaptım, sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
cihazın daha fazla ram kullanmaya başlıyor ve bir yerde makine darboğaz olup tıkanıyor baska bir windows 10 sürümü yükleyin(en stabili single language)

Başlıktan anlaşıldığı gibi bilgisayarımı Windows 8'den Windows 10'a yükselttim fakat çok büyük bir yavaşlama oldu. İster Google, ister oyunlar her şey yavaş ve kasıyor. Güncelleştirmeleri yaptım, sebebi ne olabilir?
Yüksettiğin için olabilir. Genel temizlik ve bakım yap. @engtn @Sahindas46 SSD'niz yoksa alın yavaşlık derdinden kurtulursunuz.

Gelmiş geçmiş en iyi windows sürümü 7 dir. Lakin artık güncelleme almıyor. Windows 10 kullanacaksan sıfır kurulum yap.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı