Windows 10 E7400 Uyumluluk Sorunu

t821926

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, işletim sistemim lisanslı Windows 7 Home Premium 64 bit. İşlemci Core 2Duo E7400 2,80 GHz. Rezerve programı ''Windows 10'u alın'' simgesi bu gece görev çubuğunda göründü fakat ''CPU desteklenmiyor.'' uyarısı alıyorum. Windows 10'u yüklememin bir yolu yok mu? Bu işlemci çok mu kötü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Pentium 4 üzeri işlemcileri destekliyor senin işlemci çok eski değil desteklemesi lazım. Windows 10 indirme aracını indirip direk yükselt diyin.
Windows 10

Windows 10'u kurmak için MediaCreation Toolx64. exe doyasını çalıştırdığımda 'İşlemciniz CompareExchange128i desteklmediğinden Windoes 10'u yükleyemezsiniz.'' uyarısı alıyorum.

Windows 10'u kurmak için MediaCreation Toolx64. exe doyasını çalıştırdığımda 'İşlemciniz CompareExchange128i desteklmediğinden Windoes 10'u yükleyemezsiniz.'' uyarısı alıyorum.
Tam sistem özelliklerini yaz bakalım belki ana kartın desteklemiyor, BİOS sürümün eski olabilir ondan kaynaklı olabilir. Sen tam sistem özelliklerini yaz. Ayrıca 2 konu açmışsın dikkat et Moderatör'ler avlar seni. ;)

Anakart Intel D946GZIS, RAM 4GB. Zamanında Windows 7'yi de yükleyemiyordum. Bios güncellemesi ile yükleyebildim. Intele e-mail attım, gelen cevapta anakart ve işlemci için çevrim içi desteğin sunulmadığı yazıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı