Windows 10 Ekran Kartı Sürücü Sildikten Sonra %100 Disk Kullanımı

lqx104

Hectopat
Merhabalar. Grundig GNB 1588 B1 İ5 Laptop kullanıyorum. Mimari projeleri için autocad ve lumia kullanılıyorum geçenlerde ekran kartını güncelleyim dedim ekran kartını sildim sonra yenisini yükledim fakat çalışmadı. Eskisini yükleyim dedim o da çalışmıyor yüklüyorum masaüstüne çıkıyor açmaya çalıştığımda ulaşılamadı gibi hatalar veriyor. PC açıldığında da başlamıyor sorunu format atarak çözmeyi denedim 3 oldu format attım fakat hala çalışmıyor ve çizimlerim yapamaz hale geldim nvdia geforce 740m ekran kartım ekran kartını sildikten sonra ise Hard disk %100 dolmaya başladı nerdeyse hiçbir işlem yapamıyorum çok fazla bekletiyor donuyor, kasıyor vb internette baktım hizmetlerden Windows seacher falan devre dışı bıraktım ama düzelen bir şey olmadı hard disk doluyor ama ne doldurduğunuda göstermiyor kaç oldu farklı farklı programlarla virüs taraması yaptım nafile arada bir sistem sıkıştırma bellek falan bişey çıkıyor o çok fazla hard disk'i kullanıyor sonlarıyorum bir süre düşer gibi olup tekrar yükseliyor.
Acaba ekran kartına bişey mi oldu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı