Çözüldü Windows 10 emojileri koyulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve bu kod satırını yazın.
reg add "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\TabletInputService" /v Start /t reg_dword /d 3 /f
Hayır ama sanırım umursamayabilirim. Olmadı ne yapalım.
Sanırım Font dosyaların bozulmuş olabilir, bunun hakkında söyleyebileceğim tek şey format atarsan çözülebilir, bu arada İşlem Merkezindeki ikonlar düzgün görünüyor mu? (Düzgün görünmemesi demek kutu veya dikdörtgen olarak görünebilir o zaman dediğim gibi Fontlar bozuktur.)

Format atmak istemiyorsan boş ver emojiler o kadar da önemli değil, internet sitesinden de alabilirsin emoji kopyalamana izin veren siteler var.

Sanırım font dosyaların bozulmuş olabilir, bunun hakkında söyleyebileceğim tek şey format atarsan çözülebilir, bu arada işlem merkezindeki ikonlar düzgün görünüyor mu? (düzgün görünmemesi demek kutu olarak görünebilir o zaman dediğim gibi fontlar bozuktur.)

Format atmak istemiyorsan boş ver emojiler o kadar da önemli değil, internet sitesinden de alabilirsin emoji kopyalamana izin veren siteler var.

Demek istediğiniz yeri bulamadım. Ama Windows etkin değil o yüzden olabilir mi?

reg add "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\TabletInputService" /v Start /t reg_dword /d 3 /f

Çözüm
Ne anlama geldiğini yazabilir misiniz?
Tablet Giriş Hizmetini başlangıçta açma falan mı?
Teşekkürler.
Demek istediğiniz yeri bulamadım. Ama Windows etkin değil o yüzden olabilir mi?
Etkin olup olmadığı yüzünden mi olabileceğinden emin değilim çünkü Lisanslı kullanıyorum.

Ne anlama geldiğini yazabilir misiniz?
Tablet Giriş Hizmetini başlangıçta açma falan mı?
Teşekkürler.
Windows forumda çoğu kullanıcının sorununu çözmüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı