Windows 10 en son sürüm stabil mi?

OLİTA HAYDAR

Kilopat
Makaleler
3
Yer
DOĞU ROMA IMPARATORLUĞU
Selamlar;
Soruma mümkünse en güncel Windows 10 sürümünü kullananlara sormak istiyorum.

Arkadaşlar, sisteminiz şu anda nasıl? 1083 numaralı sürüme göre nasıl? Yükseltmeli mi, yükseltmemeli mi?

Memnun musunuz kısaca. Çünkü şu anda 1083 kullanıyorum ama artık pc sanki yük altında gibi. Formatın zamanı geldi. Güncel 1089 kuracağım. Siz memnun musunuz? Saygılar...

Selamlar;

Arkadaşlar, sisteminiz şu anda nasıl? 1083 numaralı sürüme göre nasıl? Yükseltmeli mi, yükseltmemeli mi?

Memnun musunuz kısaca. Çünkü şu anda 1083 kullanıyorum ama artık pc sanki yük altında gibi. Formatın zamanı geldi. Güncel 1089 kuracağım. Siz memnun musunuz? Saygılar...
Kurabilirsin bende sıkıntı yok.

Selamlar;

Bu soruya buradan alacağın yorumlar asla gerçeği yansıtmayacak.
Kullanıcılar sadece kendileri ile alakalı olan sorunları Windows 10 1089 dan kaynaklı olduğunu zannederek yorum yapacak ve sen belki sende hiçbir sorun yaşatmayacak olan 1089'un sorun yaratacağını varsayarak geriden takip edeceksin.
Koskoca Microsoft sürüm güncellemesini yayınlamadan önce tüm testlerini yapıyor ve oyle sunum yapıyor. Bu testlerde eksik olan tek şey, microsoftun milyonlarca kullanıcının her birinin bilgisayarıyla ayrı ayrı test yapmıyor oluşu. Binlerce farklı varyasyona sahip milyonlarca kullanıcıdan bazılarında prüzler çıkabiliyor ve bu pruzler ivedilikle duzeltiliyor.

Bir üstteki arkadaş tamamen haklı. İmla hatalarıyla dolu olduğu için alıntılamak istemedim.

Ben 1703 kullanıyorum hala, bir sorunla karşılaşmadığım sürece güncellemeyi düşünmüyorum. Ama güncel olan iyidir, 1809'a geç bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı