Windows 10 En Stabil Sürüm Hangisi?

KaanB3Y

Hectopat
İşletim sistemi olarak Monster 1809 sürümü öneriyor ancak Tulpar T5 v17.1 için update yapınca Nvidia kontrol merkezlerini devre dışı bırakıp Monster'in verdiği driveri kaldırıp update edilen Microsft driverini kuruyor, böyle olunca kartı yönetemiyorum ve agır performans sorunları yaşıyorum, en stabil Windows 10 sürümü nedir nereden indirebilirim?

Şu an Windows 10 Pro x64 Orijinal sitesinden indirilip orijinal anahtar ile aktifleştirili ancak performans problemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Basit kullanım için Windows 10 Home 1809 yani en güncel sürüm istikrarlı bir şekilde çalışıyor.
Windows 10 Sürümleri Karşılaştırma ve Özellikler | Serhat AKINCI - IT Blog

Windows'un kurduğu eski sürücüyü bağlantıdaki sorun giderici ile gizleyebilirsin.
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4026726/windows-hide-windows-updates-or-driver-updates

Ayriyeten Nvidia sürücüsünde güncel sürücüyü kurduktan sonra eski sürücüyü yüklememesi gerekiyor.
Lütfen Nvidia sitesinden sürücüyü kurun. Dizüstü bilgisayar sağlayıcı sitesinde her zaman güncel sürücüler yer almıyor.
Sürücüleri Yükle | NVIDIA

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı