Çözüldü Windows 10 etkinleştirilmesi nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

halimoo

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, laptopumu aldım ve aldığım bilgisayarcı Windows 10 kuracak. Bilgisayarcıya Windows'u etkinleştirmemesini söyledim korsan yapma ihtimaline karşı. Ama yine de laptop geldiğinde etkinleştirmediğinden nasıl emin olabilirim? Bilgisayar>Özellikler kısmında 30 günlük deneme sürümü olmasına rağmen 30 gün etkin mi yazar yoksa oradan etkinleştirmediğini anlayabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Bu bilgisayar | sağ tık | özellikler | aşağıda ürün anahtarı etkinleştirildi veya etkinleştirilmedi yazar.

Ayarlar | etkinleştirme ayarları.

Bu arada iyi yapmışsın etkinleştirmemek ile. KMSpico gibi program kullanabilirdi.
Bilgisayar>Özellikler kısmında 30 günlük deneme sürümü olmasına rağmen 30 gün etkin mi yazar yoksa oradan etkinleştirmediğini anlayabilir miyim?
Bunun cevabı nedir tam anlayamadım videodan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bilgisayar | sağ tık | özellikler | aşağıda ürün anahtarı etkinleştirildi veya etkinleştirilmedi yazar.

Ayarlar | etkinleştirme ayarları.

Bu arada iyi yapmışsın etkinleştirmemek ile. KMSpico gibi program kullanabilirdi.

Çözüm

Geri
Yukarı