Windows 10 etkinleştirilmezse ne olur?

WayneR

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Windows'u etkinleştirmek için daha önceden KMS kullanyordum ( karar vermek benim elimde değildi daha doğrusu sözüm geçmiyordu Key aldırmak için.). Şimdi ise önce Windows'u etkinleştir yazısı çıktı, çıkmadan önce de KMS kullandım ama sürümünüzle uygun değil dedi olmadı. 1 gün sonra ise yazı gitti ama ürün anahtarınızı değiştirin gibisinden biri yazı çıktı etkinleştirme kısmında. Şimdi baktığımda ise Windows etkin gözüküyor. 2 sorum var:

1-Eğer etkinleştirmezsem ne olur?
2-OEM Key almak iyi fikir mi, alacaksam nereden almalıyım?

Bazı özelliklerini kullanmana mani oluyor, birde ekranın alt köşesindeki yazı işte. Başka bir olumsuzluğu yok. Zaten o alttaki yazı yeterli bir sebep :D OEM key almak konusunda da ben aldım kullanıyorum uzun süredir. Bir zararını görmedim.

3-4 kere bu siteden aldım, hiçbir sorun yaşamadım. Key mail olarak atılıyor, etkinleştiriyorsun.

Eğer almazsanız masaüstünüzün resmini değiştiremezsiniz ve kişiselleştiremezsiniz. Onun dışında kullanabilirsiniz. Ve en sağ altta Windows etkinleştir diye bir yazı çıkar ara sıra.

Eğer OEM Key satan bir satıcıdan satın alırsanız kullanabilirsiniz fakat adam size gidip MAK Key bile verebilir o yüzden tavsiye etmiyorum. Eğer alacaksanız güvenilir bir yerden alın.

Eğer almazsanız masaüstünüzün resmini değiştiremezsiniz ve kişiselleştiremezsiniz. Onun dışında kullanabilirsiniz. Ve en sağ altta Windows etkinleştir diye bir yazı çıkar ara sıra.

Eğer OEM Key satan bir satıcıdan satın alırsanız kullanabilirsiniz fakat adam size gidip MAK Key bile verebilir o yüzden tavsiye etmiyorum. Eğer alacaksanız güvenilir bir yerden alın.
MAK Key nedir?

3-4 kere bu siteden aldım, hiçbir sorun yaşamadım. Key mail olarak atılıyor, etkinleştiriyorsun.
Benim Windows sürümüm home sanırım. Pro Keyi de olur mu?

Evet MAK Key verebilir Gittigidiyor'dan almanızı tavsiye etmem Pro diye satıyor Home Key'i satıyor sizde farkında olmadan kullanıyorsunuz ve bundan dolayı PC niz Windows 10 Home olur.

Selamlar. Windows'u etkinleştirmek için daha önceden KMS kullanyordum ( karar vermek benim elimde değildi daha doğrusu sözüm geçmiyordu Key aldırmak için.). Şimdi ise önce Windows'u etkinleştir yazısı çıktı, çıkmadan önce de KMS kullandım ama sürümünüzle uygun değil dedi olmadı. 1 gün sonra ise yazı gitti ama ürün anahtarınızı değiştirin gibisinden biri yazı çıktı etkinleştirme kısmında. Şimdi baktığımda ise Windows etkin gözüküyor. 2 sorum var:

1-Eğer etkinleştirmezsem ne olur?
2-OEM Key almak iyi fikir mi, alacaksam nereden almalıyım?
Sağ altta çıkan ve Windows 10'da oluyor mu bilmiyorum ama Windows 8.1'de oyun oynarken bir anda Windows etkinleştir diyor oyunu alta alıyor. Başka bir şey olmaz.

Geri
Yukarı