Çözüldü Windows 10 F710 Gamepad'i tanımıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gkhnarik0

Hectopat
Arkadaşlar merhaba elimde şu an Logitech F710 Gamepad bulunmakta daha önce Windows 10 Home kullanırken hiç sıkıntı olmadan kullanıyordum sonra Windows 10 Pro workstation versiyonuna geçtim ve şu an hiçbir oyunda çalışmıyor. İnternette driver bulamadım, driver güncelleme ile Xbox driverını yüklesem bile hala yüklenmemiş olarak gösteriyor. Acaba sadece driverdan mı yoksa Windows versiyonundan mı kaynaklanıyor. Eğer driverdan kaynaklı ise nasıl düzeltebilirim? İnternette driver bulamadım ve internette dolaşan xbox driverı ile güncellememe rağmen driverı yok gösteriyor ve çalışmıyor.

Çözüm

Çözüm
Mesaj için çok teşekkür ederim ama daha önce denediğim yöntem bu idi. Xbox 360 driverını seçtiğim halde hala driver yok gösteriyor ve aygıt yöneticisi ekranında soru işareti var.

Mesaj için çok teşekkür ederim ama daha önce denediğim yöntem bu idi. Xbox 360 driverını seçtiğim halde hala driver yok gösteriyor ve aygıt yöneticisi ekranında soru işareti var.
Öncelikle bu yöntemi önermiyorum baştan söyleyeyim. Driver Booster kullanarak sorunu çözmüştüm. Ancak sonradan zararlı yazılımlar bulunduğunu fark ettim. Bu yöntemi sen yapma alternatif yöntemler vardır.

Sürücü imzalamayı devre dışı bırakmanızı önermem. Bu yöntem daha iyi:

Konuda ayrıca 2004 için güncelleme de mevcut.

Geri
Yukarı