Windows 10 fare imleci değiştirme

Merhabalar, bu konuda fare imleçlerini nasıl şekilli şukullu yapacağınızı göstereceğim. Adımları atlamadan yapın, çok basit.

İlk önce yapmanız gereken: Size verdiğim linkten fare imleçlerini indirmeniz gerekiyor. Beğeneceğiniz türden bulunmakta. Normalde deviantart sitesinde bunu indirmek için zorla kayıt olmanızı isteyecek. Fakat ben kayıt olmakta uğraşmamanız için kendim upload ettim. Tamamen güvenilir. 🛡️

Dediğim gibi bu imleç modelleri tamamen popüler olanlar. Size nasıl yapılacağını göstermek istediğim için birazcık rastgele seçtim. Eğer beğenmezseniz Google'dan başka imleç modellerine bakabilirsiniz.

Dosyayı kendim Windows Defender ile tarattım ve tamamen güvenilir. 🛡️

Windows Defender.png
Geldik, en önemli kısma. Buradan indireceksiniz:
İndirdiğinizde: RAR dosyasını çıkartmak için bunu yapın:

WinRAR.png

Daha sonra dosya haline gelmiş olacak.

Dosya.png

Şimdi, neredeyse bitti!
Windows'un arama kısmını açıyoruz:
"Fare ayarlarınızı değiştirin" yazıyoruz, giriyoruz.
Girdiğiniz zaman, sağ'a bakın ve ek fare seçeneklerine tıklayın:

Fare.png

Böyle bir yer açılacak, oradan işaretçiler kısmına basın.

Fare özellikleri.png

Bastıktan sonra, neredeyse sonuna geldik.
Buradan gözat kısmına basıyoruz.

Gözat.png

Bastıktan sonra, böyle bir yer açılacak:

Masaüstü.png

Dikkat ettiyseniz ben daha önce yaptığım için üstten dosya çıktı. Fare dosyası. Fakat siz de çıkmayabilir. Masaüstü'ne tıklayın. Oradan bu dosyayı bulun, çok dosyanız varsa bulun demek istedim yoksa direkt çıkıyor.

Libertus.png

Basın. Ondan sonra buradan artık kafanıza göre kendiniz seçin.

Fare türleri.png

Night diamond kısmında sizin seveceğiniz türden var. Diğerleri normal renk. İnternetten. Ani. Cur dosyası olarak fare indirebilirsiniz. Dediğim gibi nasıl yapılacağını göstermekti amaç. Yapamazsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Fare seçenekleri.png

Görüşürüz.

Son düzenleme:
Ben imleç değiştirince masaüstüne sağ tık vs. yapınca daha uzun sürede geliyordu seçenekler. Bence en iyisi varsayılan imleçlerden birini kullanmak :D

Geri
Yukarı