Windows 10 Fastboot'da işlem yapılamıyor

İsmailsafaç

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Xiaomi MI8SE cihazım var. Fastboot üzerinden işlem yapmaya çalışırken cihazı tanıyor ama ne TWRP kurabiliyorum ne de bootloader kilidi açabiliyorum. TWRP kurmak istediğim de (No such file or directory) hatası veriyor ve telefonda fastboot gidiyor. Sadece sol üstte İngilizce olarak kapatmak için bir tuşa basın ifadesi çıkıyor. MIFlash ile ROM atmayı denediğim de ise refresh tusuna basıp cihazı tanıtmam gerekiyor ancak refresh tuşuna basınca telefonda fastboot gidiyor. Sadece sol üstte İngilizce olarak kapatmak için bir tuşa basın ifadesi çıkıyor. Başka bilgisayarda aynı işlemleri sorunsuz şekil de yapabiliyorum. Aynı kablo aynı dosyalar ile. Nasıl bir yol izlemeliyim? Tüm ADB driverları kurulu. Sürücü imzalamayı devre dışı bıraktım. Bilgisayara format attım her şeyi tekrar kurdum ama nafile. birkaç hafta öncesine kadar bu işlemleri rahatlıkla yapabiliyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geliştirici seçeneklerinden hata ayıklama modu ve fastboot modu etkin mi?
(Geliştirici seçeneklerini telefon hakkında kısmına girip MIUI sürümüne ard arda tıklayarak etkinleştirebilirsiniz.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı