Çözüldü Windows 10 format atılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ÖrümcekAdnan

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 1909 sürüme düşürmek istiyorum, şu an 2004 yüklü. Geri döndürme olmuyor. Format atmaya çalışıyorum, sürekli resetliyor kendini. PC format atma yerine girerken. Windows 7 denedim, Windows 7'de USB 3.0 çalışmıyor. Rufus'ta mı bir yanlış yaptım? BIOS ayarlarından mı?
Anakart: GA-Z170 GAMING K3 Gigabyte.
İşlemci = Intel i5 6600K.
NVMe SSD, HDD var. MBR gözüküyor disk yönetiminde.

IMG_20210414_182808.jpg
IMG_20210414_182818.jpg
IMG_20210414_182828.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka diskleri başka bir bilgisayara aparat ile bağlayıp MBR olarak biçimlendir. Oda olmazsa GPT olaran biçimlendir ikisinden biri işe yarayacaktır. Security Boot disable veya enable ediyor musun?

Kanka diskleri başka bir bilgisayara aparat ile bağlayıp MBR olarak biçimlendir. Oda olmazsa GPT olaran biçimlendir ikisinden biri işe yarayacaktır. Security Boot disable veya enable ediyor musun?

Maalesef başka bir aparat vesaire gibi şeyler bulunmuyor elimde sadece USB bellek mevcut aparat alma veya başka bir bilgisayar bulma gibi bir şansım yok burada da yardım bulamazsam mecbur bilgisayarcıya gideceğim Security Boot kapalı.
Windows 7 Tools programıyla USB'ye kopyaladım ve sorunum çözüldü teşekkürler yorumlar için Rufus'ta bir sıkıntı var herhalde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı