Windows 10 format esnasında dondu

cinkopil

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı Windows'un sorun gider bölümünden formatlamaya başladım. Ancak format atmaya başladığımdan beri önümde msi’ın BIOS ekranı var. Altta yüklenme işareti var ama 2 saattir bu şekilde. Karşıma BIOS ekranı dışında başka başka bir şey çıkmadı 2 saattir. Sizce donmuş mudur ne yapmam gerekiyor?

Umarım elinde kurtarma USB/CD/DVD vardır yoksa başka bir bilgisayardan kurtarma diski oluşturman lazım başka bir bilgisayarın yoksa tamirciye vermen lazım.

Umarım elinde kurtarma USB/CD/DVD vardır yoksa başka bir bilgisayardan kurtarma diski oluşturman lazım başka bir bilgisayarın yoksa tamirciye vermen lazım.
bilgisayarın içindeki önemli dosyaları taşınabilir harddiske almıştım zaten. Şu an bilgisayarda önemli bişey yok. Temiz kurulum mu yapmalıyım?

Bu haldeyken bilgisayarı kapatsam BIOS menüsüne ulaşabilir miyim ondan korkuyorum
Şimdilik dursun, o zaten sizi değişiklikler geri alınıyor diyip mavi ekrana atar sıfırlama başarılı olmazsa. Yatacağınız saate kadar bekleyin, olmazsa reset atarsınız artık. Çok bir şey olacağını sanmıyorum. Bilgisayarı kapatmak içinde reset tuşuna bastıktan sonra herhangi bir ekipmanınızın ışığı yandığı anda güç düğmesine basın. Ne olur ne olmaz söyleyeyim dedim.

Temiz kurulum da işe yaramazsa "güvenebileceğiniz" bilgisayarcılar temiz kurulumu her türlü hallediyor. Verirsiniz en kötü 40-50 TL artık.

Şimdilik dursun, o zaten sizi değişiklikler geri alınıyor diyip mavi ekrana atar sıfırlama başarılı olmazsa. Yatacağınız saate kadar bekleyin, olmazsa reset atarsınız artık. Çok bir şey olacağını sanmıyorum. Bilgisayarı kapatmak içinde reset tuşuna bastıktan sonra herhangi bir ekipmanınızın ışığı yandığı anda güç düğmesine basın. Ne olur ne olmaz söyleyeyim dedim.

Temiz kurulum da işe yaramazsa "güvenebileceğiniz" bilgisayarcılar temiz kurulumu her türlü hallediyor. Verirsiniz en kötü 40-50 TL artık.
Hocam şimdi kontrol ettim bilgisayar çalışıyor ama ne ekipmanların ışığı var ne de görüntü var. Kapatıp açmayı deniyim mi bilgisayarı?
Kapatıp açtım windows yükleniyor ekranı geldi şimdi. Hafiften bir yanık kokusu geliyor umarım kasadan değildir😄. Herhangi bir sorun olmazsa devamında konuyu kitleyeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı