Windows 10 format esnasında siyah ekran sorunu

BrotherTwo

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar.

USB belleğime Windows10.iso boot ettim. Ancak nedense format için bilgisayarı kapatıp boot menüsünden USB belleğimi seçmeme rağmen siyah bir ekran geliyor ve hemen sol üst köşede küçük beyaz yatay bir çizgi beliriyor. İlk 2 saniye üstte sonra 3-4 tık alta düşerek yanıp sönmeye devam ediyor. Yaklaşık olarak 3 farklı programdan boot etmeyi denedim. Bunlar Rufus, windows 7 USB tool ve WinToFlash. Rufus ayarlarını Technopat sosyal konusunda bulup Recep Baltaş'ın paylaşmış olduğu ayarları uyguladım. USB belleğime her boot işleminden önce biçimlendirme yaptım. (Hızlı biçimlendirme tiki olmadan) Usb bellekte bir sıkıntı olabilir ? Bilgisayarım açık olduğu zaman USB belleğim görülüyor. Ancak bir türlü boot işlemini başlatamıyorum. Yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler.

NOT: Farklı iso dosyaları da denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer anakartın UEFI desteklemiyorsa Rusuf ile UEFI Windows 10 yazdırma rehberimiz senin işine yaramayabilir. Aynı dediğin gibi siyah ekran hatası alabilirsin bununla. USB'de arızalı olabilir. Farklı USB'ler ile dene veya DVD ile format atmaya çalış.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı