Windows 10 format sonrası kasmalar oluyor

İşletim sistemi
Windows 10

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
HP marka Windows 10 laptop kullanıyorum. Geçtiğimiz günlerde bilgisayara çok dolu olduğu için format attım. Fakat format sonrası bilgisayarda çok rahat oynadığım ve oynayabileceğim oyunları oynayamaz oldum. Örneğin format öncesi CS:GO'da Full ayarlarda 100 FPS alırken şimdi düşük ayarlarda 20 FPS alıyorum. Bunun nedenini ve çözümünü açıklayabilecek biri varsa sevinirim.
(ekran kartı Intel HD Graphics 5500) (8 GB RAM) (İntel Core i5 işlemci)

HP marka Windows 10 laptop kullanıyorum. Geçtiğimiz günlerde bilgisayara çok dolu olduğu için format attım. Fakat format sonrası bilgisayarda çok rahat oynadığım ve oynayabileceğim oyunları oynayamaz oldum. Örneğin format öncesi CS:GO'da Full ayarlarda 100 FPS alırken şimdi düşük ayarlarda 20 FPS alıyorum. Bunun nedenini ve çözümünü açıklayabilecek biri varsa sevinirim.
(ekran kartı Intel HD Graphics 5500) (8 GB RAM) (İntel Core i5 işlemci)
İntel HD Graphics ile full ayarlarda 100 FPS alamazsınız. Acaba ekran kartınız yerine onboard mı kullanıyor sistem?

(Ekran kartı Intel HD Graphics 5500) (8 GB RAM) (Intel Core i5 işlemci)

Bu yazılım ile yükle olmayan sürücüleri kontrol edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı