Çözüldü Windows 10 Format Sonrası Wi-Fi Simgesinde Ünlem Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qwerty.123

Hectopat
PC'mi 6 ay önce topladım. Bugün ilk kullandığım ISO dosyasıyla format attım. Formattan sonra bilgisayarı açtığımda wifi bağlantısı 1. şekildeki gibi oluyor. Normalde böyle bir sıkıntı yoktu. Formattan sonra olmaya başladı. Wifi'yi açıp kapatınca sorun düzeliyor. Gördüğüm kadarıyla performansa etkisi yok fakat bir çözümü varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran Görüntüsü (1).png
Ekran Görüntüsü (2).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Wifi adaptörü için en güncel sürücü yüklü mü ? Aygıt Yöneticisinden Donanım Kimliğini de paylaşın mümkünse.
Ürün Tp-Link'in. Oradan herhangi bir sürücü indirmedim. Aygıt Yöneticisinden aygıtı seçip sürücüleri ara dediğimde ise sürücülerin güncel olduğunu söylüyor.

Kimlik ID'sini ekran görüntüsü aldım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    6,9 KB · Görüntüleme: 126
TL-WN8200ND değil mi modeli ?

Aygıt Yöneticisi'nden sağ tıklayıp Özellikler kısmına girdikten sonra Güç Yönetimi'nden Güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın seçeneğini devre dışı bırakır mısın ?

Bu da sorunu çözmezse linkteki dosyayı indirip sürücüyü kurmayı deneyebilirsin :

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wireless/USB-N10NANO/DR_USB_N10_NANO_1007.zip

TL-WN8200ND değil mi modeli ?

Aygıt Yöneticisi'nden sağ tıklayıp Özellikler kısmına girdikten sonra Güç Yönetimi'nden Güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın seçeneğini devre dışı bırakır mısın ?

Bu da sorunu çözmezse linkteki dosyayı indirip sürücüyü kurmayı deneyebilirsin :

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wireless/USB-N10NANO/DR_USB_N10_NANO_1007.zip
Evet modeli TL_WN8200ND.

Dediğiniz ilk yöntemi denedim. Yeniden başlattığımda aynı sorun tekrar oluştu.
Sürücüyü indirip kurduğumda sorun düzeldi. Çok Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı