Çözüldü Windows 10 formatı hazırlanıyor ekranında kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Görkem76

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayara format atıyordum. Disk bölümünü geçtikten sonra ekrana bu geldi ve yaklaşık 2 saattir devam ediyor. Daha format atarken böyle bir şeye denk gelmedim. Yanlış bir şey mi yapıyorum acaba? SSD kullanıyorum.

C7CAAC43-94E3-4452-B46F-7DA2ED02F0DD.jpeg

Çözüm
Konuyu açtıktan 15 dk. Sonra bitti. PC açılınca disklerin dolu olduğunu fark ettim. PC'ye yine format attım. Disk bölümüne gelince diskleri biçimlendirdim (daha önce format attığımda otomatik her şeyi siliyordu) ve 5 dk. Format bitti. Yardım için yazanlara teşekkür ediyorum. Konu kapatılabilir.
Bende de baya bekletmişti bura. 30 dakika civarı bekledim. Bekleyin biter. Düğmeden kapatmak gibi bir şey yapmanızı tavsiye etmem.

Merhaba, bilgisayara format atıyordum. Disk bölümünü geçtikten sonra ekrana bu geldi ve yaklaşık 2 saattir devam ediyor. Daha format atarken böyle bir şeye denk gelmedim. Yanlış bir şey mi yapıyorum acaba? SSD kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1179681

Biraz daha bekleyin gelmemesi için neden yok ancak gelmezse bir restart atın baktınız yine gelmiyor formatı tekrar yazın.

Hazırlanıyor yazısının üzerindeki ibare dönmeye devam ediyorsa biraz daha bekleyin.
SSD arızası da olabilir.

Konuyu açtıktan 15 dk. Sonra bitti. PC açılınca disklerin dolu olduğunu fark ettim. PC'ye yine format attım. Disk bölümüne gelince diskleri biçimlendirdim (daha önce format attığımda otomatik her şeyi siliyordu) ve 5 dk. Format bitti. Yardım için yazanlara teşekkür ediyorum. Konu kapatılabilir.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı