Windows 10 formatında hata yapıldığı nasıl anlaşılır?

HASker

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle yeni sistem aldım, Windows 11 attım fakat Valorant oynayamadım TPM veya Secure Boot açık olmasına rağmen.

1.png

Sonrasında Windows 10'a geçme kararı aldım TPM tarzı ıvırı zıvırlarla uğrasmamak için. Sonra Windows 10'u Rufus'tan kurdum direkt (hiçbir şey değiştirmeden) sonra PC yeniden başlatıp boottan USB'yi önceliğe alırken USB'min başında UEFI vs yazısı yoktu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı bu videodaki gibi bir hata aldım başlangıçta. Sonra 54. saniyedeki boot from Storage yazan ve altındaki ayar benim boot menumde buldum ve sadece UEFI yazıyorlardı ben de videodaki gibi onları legacy yaptım ve reset attım tekrardan bu sefer hata vermedi ve Windows 10 kurdum. Acaba Windows sürümümde yavaşlık vs olur mu? Hata yapmış gibi hissediyorum doğrusu ama ne zararı olur onu da bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Gigabyte B550M-DS3H anakartım ve BIOS'u çok zor geldi aradığım hiçbir şeyi bulamadım...
Windows 10 kurulumu esnasında da.

WhatsApp Image 2023-03-25 at 14.26.54.jpeg

Bu ekranda sadece en büyük GB'lı kısmı biçimlendirip, seçtikten sonra ileri ileri dedim acaba diğerlerini de biçimlendirmem şart mıydı? Teşekkür ederim.

1.png

WhatsApp Image 2023-03-25 at 14.26.54.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı