Windows 10 formatında siyah ekran

BedoDAYI

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarım Windows 8.1 bilgisayara Windows 10 formatını flashla atıyorum ancak hata veriyor. Yardım eder misiniz?

w10 hata.jpg

Ben Windows dosyalarını falan aynen yaptım gelişmiş seçeneklerden komut istemini açtım ancak şifre istiyor ve benim bilgisayarımda şifre olmadığı için bulamadım şifreyi yardımcı olabilir misin?
Ne şifresi istiyor hocam? Normalde istememesi lazım, garip. Bilgisayarınıza şifre ekleyip oraya girmeyi dener misiniz?

Ne şifresi istiyor hocam? Normalde istememesi lazım, garip. Bilgisayarınıza şifre ekleyip oraya girmeyi dener misiniz?

Onarma kısmına girdim oradan gelişmiş seçeneklerden komut istemini açtım ancak saçma bir şekilde şifre istiyor. Ve bunu yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattı ve CMD açmak için şifre istedi.

Onarma kısmına girdim oradan gelişmiş seçeneklerden komut istemini açtım ancak saçma bir şekilde şifre istiyor. Ve bunu yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattı ve CMD açmak için şifre istedi.
Microsoft hesabı ile giriş yaptıysanız Microsoft hesabınızın şifresini istiyor olabilir, aynı yöntemle format attım, şifre vs. istemedi. Garip bir durum.

Yok bilgisayar Windows 8 herhangi hesap girmedim ancak Google hesabımın şifresini denedim yine de yanlış diyor.
Windows'a şifre ekleyip o şifreyi girmeyi dener misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı