Çözüldü Windows 10 formattan sonra masaüstü çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

focix

Decapat
Laptopuma bugün format attım formattan sonra laptopu açdığım da masaüstü çalışmıyordu sağ takılıyorum imleç sadece dönüyordu bir şeyler kuruyor yavaşlamıştır diye 1-2 saat bekledim ama aynıydı sağ tıklıyorum 5-10 dk bekliyorum ne sağ tık menüsü açılıyor ne de durum değişiyor masaüstün de olan hiçbir şeyi açamıyorum örnek olarak masaüstünde Google'nin kısayolu var tıklıyorum açılmıyor farklı yerlere tıklıyorum gene hiçbir şey olmuyor sanki kilitli gibi çözümünü bilen var mı?

Çözüm
Kankam selam 🖐 Windows, arama kısmına "MSConfig" yaz ve açılan sekmeden "hizmetler"
Kısmına gir. O kısımdan "NVIDIA display container" ı devre dışı bırak sorunun çözülücektir. 🙂
Bilgisayarı kendi ayarlarından sıfırladım.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi HDD kullanıyorsanız HDD zarar görmüş olabilir.
Bilgisayarı bir kapatın 10 15 dakika bekleyin sonra tekrar açın düzelirse direk HDD sentinel indirerek HDD'nin sağlığına bakın.

Kankam selam 🖐 Windows, arama kısmına "MSConfig" yaz ve açılan sekmeden "hizmetler"
Kısmına gir. O kısımdan "NVIDIA display container" ı devre dışı bırak sorunun çözülücektir. 🙂

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı