Çözüldü Windows 10 formattan sonra YouTube videoları kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

turkish kowboy

Decapat
Format atıp Windows 10 son sürümü yükledim bilgisayara. Ancak formattan önce 1080p videoları 60 FPS izleyebilirken şimdi ise 1080p videoları 30 FPS veya 20FPS izliyorum. Yani 60 FPS izleyemiyorum. Bunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Format atıp Windows 10 son sürümü yükledim bilgisayara. Ancak formattan önce 1080p videoları 60 FPS izleyebilirken şimdi ise 1080p videoları 30 FPS veya 20FPS izliyorum. Yani 60 FPS izleyemiyorum. Bunu nasıl çözebilirim?
Ekran kartı sürücüsünü kurmayı unutmuşsunuzdur windows update'den güncellemeleri yapın.
Hocam, ekran kartı sürücüsünü kurun. Daha sonra tarayıcı üzerinden donanım hızlandırma ayarlarını değiştirin. Çözülür.

Yeni windows kurulumundan sonra sistem güncellemeyi başlatmanız lazım. Hem sürücüler otomatik gelir hem de windows guncellemeleri. Ama nvidia ve amd kartınız varsa ayrıca bu sitelerden sürücü indirin.

Ekran kartı sürücüsünü kurmayı unutmuşsunuzdur windows update'den güncellemeleri yapın.

Çözüm
Bilgisayarın kabiliyetinden değilse driverları bir kontrol et ekran kartı driverlarını kurmuş musun? Ya da belki Windows 10'a ekran kartı driverı uymuyordur. Bi kontrol et sen onları.
Evet ben de Windows Update'ten güncelleştirmiştim.

Geri
Yukarı