Windows 10 Fotoğraf Uygulaması Açılmıyor

Herobrine

Hectopat
Arkadaşlar herhangi bir fotoğrafı açmak istediğim zaman "Uygulama Başlatılamadı" hatası alıyorum. Durum 2-3 gündür böyle. Sisteme klasik fotoğraf görüntüleyicisini geri getirdim ancak Windows 10 fotoğraflar uygulaması daha çok kullanışlı benim için ve baya da alıştım. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herhangi bir fotoğrafı açmak istediğim zaman "Uygulama Başlatılamadı" hatası alıyorum. Durum 2-3 gündür böyle. Sisteme klasik fotoğraf görüntüleyicisini geri getirdim ancak Windows 10 fotoğraflar uygulaması daha çok kullanışlı benim için ve baya da alıştım. Ne yapmalıyım?
Buraya bir gözat istersen anladığım kadarı ile güncellemeden dolayı bir sorun: Win10 Fotoğraflar uygulama ve jpeg açılmıyor
Buraya bir gözat istersen anladığım kadarı ile güncellemeden dolayı bir sorun: Win10 Fotoğraflar uygulama ve jpeg açılmıyor

Dediğim gibi eski görüntüleyici zaten var ama kullanmak istemiyorum. Bir de güncellemeleri yapalı çok oldu. İşe yaramadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı