Windows 10 FPS sorunu sizde de var mı?

zixeN

Decapat
Daha fazla  
Son zamanlarda arkadaşım ve ben bir de bilmem birkaç kişiye daha sorduğumda aynı sıkıntıyı yaşıyordu. Gereksiz FPS Spike'lar yiyoruz normalde aldığımızdan 30-40-50-60 daha az alıyoruz falan. Önceden ben hiçbir sıkıntı yaşamıyordum örneğin League of Legends falan 150-200 şu an 85-110 ve arkadaşımda 90-100 ile oynarken şu an 30 üstü çıkmıyor. Başka oyunlar da da aynı olay. Not: Biz bunun Windows 10 işletim sisteminden kaynaklı olduğunu düşünüyoruz, ondan dolayı başlığın kategorisini Windows 10 seçtim.

Kısaca sorum; siz de bunun gibi bir sıkıntı yaşıyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süredir temiz kurulum yapmıyorsanız bir temiz kurulum yapın, sürekli gelen güncellemeler ile cache doluyor zamanla. Bunlarda performans kayıplarına neden olabiliyor.

Ben Windows 10 kullanıyorum ve gayet memnunum gerekli sistem ayarları ve regedit ayarlarını yaptığım için gayet güzel performans veriyor.

Son zamanlarda arkadaşım ve ben bir de bilmem birkaç kişiye daha sorduğumda aynı sıkıntıyı yaşıyordu. Gereksiz FPS Spike'lar yiyoruz normalde aldığımızdan 30-40-50-60 daha az alıyoruz falan. Önceden ben hiçbir sıkıntı yaşamıyordum örneğin League of Legends falan 150-200 şu an 85-110 ve arkadaşımda 90-100 ile oynarken şu an 30 üstü çıkmıyor. Başka oyunlar da da aynı olay. Not: Biz bunun Windows 10 işletim sisteminden kaynaklı olduğunu düşünüyoruz, ondan dolayı başlığın kategorisini Windows 10 seçtim.

Kısaca sorum; siz de bunun gibi bir sıkıntı yaşıyor musunuz?
Ben her güncellemede FPS kaybı yaşıyorum. Alalı 1 yıl oldu o zamanki performans ile şimdiki arasında çok fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı