Windows 10 garip yazılar çıkıyor

Brkberke

Kilopat
Daha fazla  
Böyle bir resim cıkıyor. Windows 7'den 10 yaptım. Ne gibi sıkıntı olabilir acaba? Teşekkürler.

65ACF325-75A9-493B-B5DE-9EDB6F27904C.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli Modda Başlatma

Bilgisayarınızı Windows 10 için önyükleme menüsüne önyükleme yapmanız gerekecektir. Bunu yapmak için, Windows 10 logosunu gösterdiğinde bilgisayarı 3 kez fiziksel olarak kapatmam gerekiyordu. Üçüncü kez "Otomatik Onarımı Çalıştırmaya Hazırlanma" gibi bir şey söylemelidir. Onarmaya çalıştıktan sonra başarısız olur ve size yeniden başlatma veya gelişmiş onarım seçeneği sunar. Gelişmiş onarım'ı tıklayın, ardından gelişmiş seçenekleri ve ardından başlangıç ayarlarını giderin. Size bilgisayarı yeniden başlatma seçeneği sunmalıdır. Devam edin ve yeniden başlatın ve önyükleme menüsü ekranına gelmesine izin verin (böyle zamanlarda eski f8'i önyüklediklerinde özledim). Menü geldiğinde Ağ ile Güvenli Mod'u seçin.

AVG'yi kaldır

Güvenli modda önyükleme yaptıktan sonra AVG Remover'ı çalıştırıyorum (kaldırıcıyı çalıştırmaya çalıştım, ancak sadece sökücünün işe yaradığı anlaşılan bir hata verdi, sadece bunu kullanın). Bu AVG'yi bilgisayardan kaldıracaktır. Güncelleme beri bu nasıl düzeltmek için anladım gibi görerek bu çalışır ve çalışmaya devam edeceğini teyit etmenin tek yolu budur.

Başka Bir Antivirüs Yazılımı Yükleyin

Aslında AVG'yi seviyorum ve işe yaramamasından nefret ediyorum ama orada başka alternatifler de var. Avast Free iyi bir tanesidir. Size Windows Defender'ı açmanızı söyleyebilirim, ancak sizi korumak için Microsoft'a güvenmeye çalışmak için antivirüs olmadan daha iyisiniz. Bitdefender Free başka bir iyi.

Geri
Yukarı