Windows 10 gece ışığı çalışmıyor

m3081

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Windows 10 Education sürüm 2004 kullanıyorum gece ışığını en son düzeye bile ayarlasam ekranda hiçbir sararma olmuyor. Ekran görüntüsünü de atıyorum.

gece ışığı.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende vardı. Windows 10 2004'de oluyor hep bu sorunlar. Adamlar doğru düzgün sürüm çıkarmıyor. Çıkarınca da buglardan geçilmiyor
PC'yi yeniden başlatıp denedinmi?

O sürüm gerçekten eski bir Windows 10 sürümü gibi. Yani Windows satışa 2015 mi ne başladı diye biliyorum. Bence daha gelişmiş bir Windows 10 sürümü yükle

Arkadaşlar özür dilerim banlıydım o yüzden cevap yazamadım şimdi hepinizin sorularını cevaplayayım.
Gece ışığını zamanla deyip bir saat seçmeyi denediniz mi?

Evet ama yine olmadı.
Aynı sorun bende vardı. Windows 10 2004'de oluyor hep bu sorunlar. Adamlar doğru düzgün sürüm çıkarmıyor. Çıkarınca da buglardan geçilmiyor.
PC'yi yeniden başlatıp denedin mi?

Evet.
O sürüm gerçekten eski bir Windows 10 sürümü gibi. Yani Windows satışa 2015 mi ne başladı diye biliyorum. Bence daha gelişmiş bir Windows 10 sürümü yükle.

Evet education biraz eski aslında benim bilgisayarımda unexpected kernel mode trap mavi ekran hatası veriyordu sürekli o yüzden tamirciye götürdüm ve üstüne basa basa formatlanacaksa Windows 10 Pro olsun dedim ama açıp baktığımda Windows 10 education yüklediğini fark ettim

Ve education biraz eski ama sürüm 2004 oldukça yeni bir sürüm.
Arkadaşlar forumda biraz gezdim ve ekran kartı sürücüsüyle de alakalı olabilirmiş benim şu an ekran kartı driverım yok Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısını kullanıyorum driver ı yüklemek istiyorum fakat ekran kartı biraz eski o yüzden Windows 10 için driver ı yok ve en son Windows 8 için driver var Windows 8 için olan driver ı yüklemeli miyim önceden Windows 7 için olan driver ı yüklemiştim GTA San Andreas gibi oyunlara girerken oyun açılmıyordu page fault in nonpaged area mavi ekran hatası veriyordu @Bora Dere hatırlıyordur diğer hesabım da benim mavi ekranlarıma çok yardım etmişti eski hesabım @Mehmet383801'dı bora dere hatırlamıştır.

Son düzenleme:
Evet, hatırladım. Yeni hesap açmasaydınız keşke. Windows 8 için olan sürücüyü yüklemelisiniz, başka seçeneğiniz yok. Ekran kartınızın modeli neydi?

Evet, hatırladım. Yeni hesap açmasaydınız keşke. Windows 8 için olan sürücüyü yüklemelisiniz, başka seçeneğiniz yok. Ekran kartınızın modeli neydi?

NVIDIA GeForce 7300 se/7200 GS şu an Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı sorun çıkarmıyor ama Minecraft'ta bile çok yavaş oynatıyor Windows 8 için driver ı yüklediğimde mavi ekran vermez mi tam ekran oyunlarda ve ara sıra.

Yeni konular

Geri
Yukarı